O nás


Jak to začalo…

Nápad na otevření knihkupectví, které by bylo v první řadě zaměřené na komiks, se zrodil jedno líné odpoledne v Londýnském Cartoon Museu. Inspirativní prostředí a pestrá nabídka zajímavých příběhů a originálních vizuálních přístupů, bylo něco s čím se člověk nerad loučí. A tak s kufrem plným neobyčejných hrdinů začala cesta z Londýna do Prahy, cesta No Ordinary Heroes.

Se zakotvením na pražské adrese však jejich cesta nekončí, naopak. Cílem NOH je být stále v pohybu. Malé skladové zásoby nám dávají svobodu nezůstávat u jedné nabídky. Sledování aktuálního dění na světové komiksové scéně a neustálé obměňování katalogu je směrem, kterým chtějí No Ordinary Heroes jít.

Každý má rád příběhy a soudě podle sebe, s koncem jednoho, roste chuť na další. Dobrých příběhů prostě není nikdy dost! No Ordinary Heroes přinášejí výběr toho nejzajímavějšího z oblasti komiksu, ilustrace a dětské knihy. Vybíráme pro vás komiksy, které nás zaujaly svou originalitou, výtvarným zpracováním a příběhem.

Naše nabídka je zaměřena na náročného čtenáře s otevřenou myslí k novým vypravěčským přístupům i netradičním tématům.

Chcete-li se o No Ordinary Heroes dozvědět víc, sledujte nás na FB a Instagramu nebo nám napište na info@noordinaryheroes.cz.

Mezitím se ponořte do nabídky No Ordinary Heroes, vybírejte, prohlížejte, ale hlavně začněte svou sbírku komiksů!