Možnosti dopravy


Expresní balíková služba GLS

Zboží je doručováno Expresní balíkovou službou GLS. Zboží je možno dodat na území České republiky, Slovenska a níže uvedených zemí. U objednávek jejichž hodnota překročí částku 2000,- Kč, je poštovné a balné na území České republiky a Slovenska zdarma. V případě platby na dobírku je účtován poplatek 30 Kč. Platba na dobírku bohužel není možná u objednávek na Slovensko.

Česká republika / Slovensko 
99 Kč / 4 EUR


Německo / Rakousko / Polsko / Maďarsko
250 Kč / 10 EUR

Pro doručení do ostatních zemí nás prosím kontaktujte na info@noordinaryheroes.cz

Osobní převzetí
ZDARMA

Zboží lze na základě objednávky převzít ve spřáteleném obchodě Leeda (Bartolomějská 1, Praha 1, Po–So 11–19h.) a uhradit v hotovosti. Zboží je pro zákazníka rezervováno 5 pracovních dní od data objednávky. Osobní odběr není zatížen žádným poplatkem (0,- Kč). Pro vydání zboží je třeba uvést Vaše jméno nebo číslo objednávky a uhradit na místě cenu zboží, nebyla-li úhrada provedena předem bankovním převodem.

Zboží je expedováno v den objednávky (objednávka musí být vytvořena do 10 hod) nebo následující pracovní den od přijetí objednávky.

Termín dodání zásilky je do 24h po expedici z našeho skladu. U zásilek na Slovensko je to 48h po expedici z našeho skladu. O předpokládaném termínu dodání jste informováni e-mailem nebo v podobě SMS od dopravce.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu (terminálu dopravce) kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.

-----------------------------------------------------------------------------------

DELIVERY SERVICE

Express parcel service GLS / Czech Post service

The goods are delivered by express parcel service GLS and Czech Post service. The goods can be delivered to the Czech Republic, Slovakia and the countries listed below. The postage and packing in the Czech Republic and Slovakia are free for orders over 2000 CZK.

Czech Republic / Slovakia
99 CZK (+ 30 CZK Cash on Delivery) / 4 EUR (Cash on Delivery is not provided in Slovakia)

Germany / Austria / Poland / Hungary
250 CZK / 10 EUR

For delivery to other countries, please contact info@noordinaryheroes.cz

Personal pick up
FREE
Another option is to pick up your order at Leeda store in the centre of Prague. Payment only in cash.


Leeda
Bartolomějská 1, Prague 1, 110 00
Opening hours: Mo-Sat 11am–7pm.